Website Builder fto websitetemplates.org Website Design

Ściągnij profesjonalnie opracowany wzór analizy finansowej  

PROMOCYJNA CENA: 199 ZŁOTYCH NETTO

Wzory, które Państwu oferujemy to analizy, które nasza firma przygotowała specjalnie do konkretnych projektów. Załączniki te były składane wraz z wnioskami o kredyty inwestycyjne w różnych bankach.

Wzory, które tu prezentujemy są droższe od innych, konkurencyjnych wzorów dostępnych w internecie. Jednak biznesplany, które opracowaliśmy są dziełem profesjonalisty - analityka finansowego z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie wzory, które prezentujemy w serwisie zawierają kompletną analizę finansową przedsięwzięcia, są oparte na realnych założeniach rynkowych oraz danych, które pochodzą z konkretnych, istniejących firm.

Biznes plan składa się z wielu składowych, ale to analiza finansowa jest tą jego częścią, która najczęściej sprawia trudności inwestorom, którzy konstruują biznes plan na własne potrzeby lub ubiegają się o kredyt bankowy.


Dlatego naszej bazie udostępniamy zainteresowanym wzory analiz finansowych. Są one utworzone w arkuszach kalkulacyjnych (Excel, OpenOffice). Żeby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy dokumenty edytowalne - można je zmieniać wstawiając własne dane.

W skład analizy finansowej wchodzą co najmniej poniższe tabele:
1. Harmonogram finansowo-rzeczowy. 
2. Plan przychodów.
3. Plan kosztów operacyjnych.
4. Rachunek zysków i strat.
5. Rachunek przepływów pieniężnych.
6. Bilans - aktywa.
7. Bilans - pasywa.
8. Amortyzacja.
9. Kapitał obrotowy.
10. Źródła finansowania inwestycji.
11. Obsługa zadłużenia (kredyt).
12. Harmonogram kredytowy.
13. Analiza NPV i IRR.
14. Analiza wskaźnikowa.
15. Analiza wrażliwości.

Po naciśnięciu przycisku "kupuję" przy wybranym wzorze analizy finansowej Klient zostaje przeniesiony do serwisu płatności online Dotpay SA Na tej stronie Klient dokonuje zapłaty przelewem ze swojego banku, lub karty kredytowej. Po zrealizowaniu zapłaty, Klient jest automatycznie przeniesiony z powrotem do serwisu profesjonalnebiznesplany.pl i może natychmiast pobrać zamówiony wzór analizy finansowej. Cały zakup zajmuje mniej niż 5 minut i po tym czasie możesz już pracować nad własną wersją analizy finansowej dla swojej inwestycji.

Pełna lista oferowanych analiz finansowych

Lp.
Opis analizy finansowej
Cena netto Zakup
1
Prowadzenie przedszkola
w wynajmowanych pomieszczeniach. Analiza uwzględnia przychody z czesnego oraz dotacji samorządowej. Inwestycja finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
2
Budowa budynku przedszkolnego oraz prowadzenie przedszkola.
Analiza uwzględnia przychody z czesnego oraz dotacji samorządowej. Inwestycja finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
3
Sklep odzieżowy
prowadzony w wynajmowanym pomieszczeniu. Kredyt przeznaczony na adaptację lokalu, zakup licencji, aranżację wnętrz i zatowarowanie sklepu. Inwestycja finansowana kredytem inwestycyjnym.
.
199 zł kupuję
4
Budowa stacji benzynowej
działającej pod sieciową marką. Uwzględnione przychody ze sprzedaży paliwa, myjni i bistro. Inwestycja finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
5
Organizacja i prowadzenie restauracji
w wynajmowanych pomieszczeniach. Inwestycja obejmuje: wyposażenie zaplecza kuchennego/magazynowego, wyposażenie sal jadalnych, zakup sprzętu kuchennego. Uwzględnione przychody ze sprzedaży posiłków oraz organizacji imprez okolicznościowych. Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
6
Budowa i wyposażenie sali weselnej Uwzględnione przychody z organizacji różnego rodzaju imprez okazjonalnych. Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
7
Budowa hotelu
Uwzględnione przychody z wynajmu pokoi organizacji różnego rodzaju imprez okazjonalnych. Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
8
Budowa budynków wielorodzinnych (bloki)
Zakup ziemi i budowa mieszkań w bloku w celu sprzedaży. Inwestycje finansowana kredytem developerskim i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
9
Budowa osiedla domów mieszkalnych (domy)
Zakup ziemi i budowa domów w celu sprzedaży. Inwestycje finansowana kredytem developerskim i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
10
Budowa biurowca
Uwzględnione przychody z wynajmu powierzchni handlowej i biurowej. Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
11
Budowa biurowca dla firmy
Na inwestycję składa się zakup ziemi i budowa budynku z przeznaczeniem na siedzibę firmy. Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
12
Budowa i prowadzenie zakładu masarskiego  Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
13
Budowa hali/magazynu fabrycznego
Na inwestycję składa się zakup ziemi i budowa budynku z przeznaczeniem na halę lub magazyn dla firmy. Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
14
Stacja tankowania gazu LPG
Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym ii środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
15
Budowa i prowadzenie Domu Seniora
Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
16
Budowa i prowadzenie ośrodka szkoleniowego
Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
17
Wydawnictwo miesięcznika
Uwzględniono przychody ze sprzedaży miesięcznika oraz ze sprzedaży reklam w miesięczniku. Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
18
Zakup budynku/kamienicy z przeznaczeniem na wynajem pod lokale użytkowe
Uwzględniono przychody z wynajmu powierzchni dla biurowej i handlowej. Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
19
Zakup lokali użytkowych z przeznaczeniem na wynajem
Inwestycja finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
20
Budowa i prowadzenie pensjonatu dla koni Inwestycja finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
21
Budowa siłowni wiatrowej
Uwzględniono przychody ze sprzedaży energii elektrycznej i certyfikatów. Inwestycja finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję
22
Zakup i prowadzenie pensjonatu
Inwestycje finansowana kredytem inwestycyjnym i środkami własnymi.
.
199 zł kupuję


Informacje o zakupie
Po naciśnięciu przycisku "kupuję" przy wybranym wzorze analizy finansowej Użytkownik zostaje przeniesiony do serwisu płatności online Dotpay SA Na tej stronie Użytkownik dokonuje zapłaty przelewem ze swojego banku, lub karty kredytowej. Po zrealizowaniu zapłaty, Użytkownik jest automatycznie przeniesiony z powrotem do serwisu profesjonalnebiznesplany.pl i może natychmiast pobrać zamówiony wzór analizy finansowej.

Poniżej loga banków obsługiwanych prze system płatności internetowych Dotpay:

Dotpay - platności online z róznych banków

Niema tego czego szukasz?

Skontaktuj się z nami. Być może posiadamy wzór, który nie jest dostępny na stronie lub możemy opracować analizę na Twoje zlecenie. Skontaktuj się z nami poprzez formularz lub zadzwoń. kontakt